Vizualizace je skvělý nástroj při prodeji nemovitosti

Nemovitosti, které jsou bez emocí, v nezajímavém stavu nebo na první pohled rovnou k demolici mnoho lidí neosloví. Ze zkušeností vím, že každá nemovitost má svůj skrytý potenciál, který je potřebné poodkrýt a ukázat ho všem. Tím nejlepším nástrojem je vizualizace.

Co to je? Vizualizací se rozumí návrh budoucího vzhledu s možnou realizací dle vlastních přestav. Ať už se jedná o pokoj, byt, dům nebo pozemek s budoucí stavbou. Je to jeden z profesionálních nástrojů při prodeji domů a bytů určených k rekonstrukci nebo pozemků.

K čemu slouží? Někdy je téměř nemožné připravit místnosti tak, aby bylo možné pořídit fotografie či video, aby prezentace vzbudila zájem o danou nemovitost, ze které jdou cítit emoce a představit si tak své vysněné bydlení.

A co to přinese? Zájemce má pak lepší představu o možnostech stavby, oprav a nemovitost je díky tomu i mnohem atraktivnější, udrží si tak svou hodnotu a dokážeme ji prodat za nejvyšší možnou cenu.

Takže pokud zvažujete realizovat prodej starší nemovitosti nebo rekonstrukci a chtěli byste se o tom dozvědět více informací, tak mi napište a nebo zavolejte, vše probereme společně u dobré kávy a věřím, že najdeme to nejlepší řešení pro Vás.

Compare listings

Compare