NABÍZÍM KOMPLEXNÍ REALITNÍ SLUŽBY

PROFESIONALITA A VZÁJEMNÁ DŮVĚRA
JE PRO MĚ KLÍČOVÁ

Ať už kupujete nebo prodáváte nemovitost, věřím, že očekáváte maximální nasazení makléře a jeho profesionální přístup. V mých očích jsou tyto vlastnosti naprosto klíčové. Díky zkušenostem z oboru vím, že důvěra mezi mnou a klientem není zadarmo. Vždy si zakládám na pevném vztahu a budování naší vzájemné důvěry.  Vším, co dělám, dodávám svým klientům pocit bezpečí a jistoty v dalších krocích na jejich cestě za vysněnou nemovitostí.

ODHAD NEMOVITOSTI

Základem mé služby je odhad tržní ceny nemovitosti. V současné době jsou ceny nemovitostí velice volatilní. Kvalitní odhad tržní ceny dokáže Vám i potencionálnímu kupci ušetřit spoustu času a peněz. Díky zkušenostem a přístupům do realitních portálů jsem vám schopen vypracovat odhad nemovitosti s vysokou přesností.

PRÁVNÍ SERVIS

Standardní službou pro mé klienty je zajištění právního servisu při prodeji nebo pronájmu nemovitostí. Naprostou samozřejmostí je sepsání smlouvy o smlouvě budoucí kupní, vlastní kupní smlouvy, nájemní smlouvy nebo smlouvy o převodu družstevního bytu. Během procesu prodeje nebo koupě nemovitosti jste v dobrých rukou zkušených odborníků, mých partnerů. Ti se postarají o to, aby proces od začátku až do konce proběhl bez problémů a starostí.

10
let praxe
153
prodaných nemovitostí
36
MIL. KČ NAVÍC PRO KLIENTY
7
PARŤÁKŮ V TÝMU

INZERCE NEMOVITOSTI

Jakmile vaší nemovitost „navoníme“, nafotíme společně s kvalitně zpracovanými, propagačními záběry, je na čase jí dostat k potenciálním zájemcům. Možností inzerce jsou samozřejmě desítky. Osobně se zaměřuji na největší realitní portály v ČR, jako jsou SRelity, iDnes apod. To vše podporuji placenou inzercí na sociálních sítích a vlastních webových stránkách. Vaše nemovitost se tak dostane během velmi krátké doby k desítkám tisíc potenciálních zájemců.

ADMINISTRACE PROCESU

Zbavte se většiny nudné a zbytečné byrokracie kolem koupě, či prodeje nemovitosti. Vše vyřeším a vyřídím za Vás. Každý rok mi projdou rukama desítky nemovitostí a společně s asistentkou máme proces administrativních závazků perfektně odladěný. Všechny potřebné dokumenty dostanete přehledně připravené a na vás zůstanou pouze nezbytné podpisy.

VIDEOPROHLÍDKY

Video jako takové je pro potenciální zájemce až o 60% zajímavější než běžné fotografie. I proto je pro mě kvalitní zpracování audiovizuální prohlídky samozřejmostí. V kombinaci s s nastylováním interiéru je prezentace nemovitosti dokonale připravena oslovit tisíce potenciálních zájemců.

PROHLÍDKY NEMOVITOSTI

Většina zájemců má potřebu nemovitost před jejím zakoupením nejprve vidět na vlastní oči. Pro vás to znamená vyřizování několik telefonátů denně a následné hodiny strávené provázením zájemců. V rámci naší spolupráce beru tyto otěže na sebe. Od vás potřebuji znát pouze termíny, ve které mohou prohlídky probíhat. Vše ostatní zařídím já a můj tým!

POJĎME SPOLEČNĚ NAJÍT
TO NEJLEPŠÍ ŘEŠENÍ

Každá úspěšná spolupráce začíná vzájemným setkáním. Mohu Vás tímto pozvat na kávu?


Compare listings

Compare