Podívejte se na video a přečtěte si, jak připravit nemovitost k prodeji!

JAK PŘIPRAVIT NEMOVITOSTI K PRODEJI?! DO PŘÍPRAVY JSEM INVESTOVAL CELKEM 45 TISÍC KČ!

PUSŤTE SI VIDEO A PODÍVEJTE SE, JAK JSEM PŘIPRAVIL NEMOVITOST K PRODEJI. 

I během karantény je čas na práci a sebezdokonalování. Právě proto jsem si pro vás připravil video o tom, jak správně investovat do přípravy nemovitostí a ke všemu také můžete nahlédnout do backstage práce realitního makléře a týmu, který mám kolem sebe. 

Nevíte si rady s tím, jak úspěšně prodat svou nemovitost za co nejvyšší cenu? A jak správně zaujmout potenciální kupce? Prozradím Vám jak přesně na tomhle zapracovat a správně investovat.

Byt, který původně působil chladným a nehostinným dojmem, jsme pomocí investice 45 000,- kč proměnili nejen k příjemnému místu pro život, ale v lákadlo pro potenciální kupce. 

Prvním krokem pro nás bylo vymalování, abychom bytu vdechli nový život a zapracovali na jeho prosvětlení. Tím, že se jedná o velmi atypický byt plných přiznaných střešních konstrukcí, koutů a nepravidelných tvarů, se jednalo i o velmi náročné malířské umění.

Pod vedením zkušené designerky jsme interiér následně vybavili designovým nábytkem, doplňky a i velmi chutným ranním toastem s avokádem pro dokonalé fotografie a video , a celý kompletně zkrášlili, díky čemuž začal působit zcela novým a útulným dojmem, plný emocí.

Finální fází byla příprava důkladné prezentace za pomoci mého týmu. A výsledek? Byt byl rezervován již čtrnáct dní po uvedení na trh. A to s cenou 4 500 000 korun a 90 000kč,- na metr/čtvereční.

Zvažujete prodej nemovitosti a zajímalo by Vás jak nemovitost připravit, abyste z prodeje získali co nejvíce.

Kontaktujte mě, domluvíme se schůzku a vymyslíme, jak připravit k prodeji i Vaši nemovitost.

Mějte se fajn!

Zdraví Vás

Josef Bajar

Compare listings

Compare