• Pozemky
  • Typ nemovitosti

Popis

Hledáte klidné bydlení mimo městský ruch, ale přitom pořád v krátké vzdálenosti od Brna?
Pozemek, který Vám nabízíme, je tím pravým řešením.
Přibližně 10 kilometrů směrem na Svitavy naleznete malou obec s názvem Česká.
Dostupnost je výborná. Kromě auta se sem dostanete také autobusem nebo vlakem, tudíž výběr je jenom na Vás. Atmosféra tady dýchá klidem a přátelským sousedským soužitím. Po lehce dobrodružném zážitku, kdy si hlavní roli na sebe bere zpevněná příjezdová komunikace, dorazíte k idylickému pozemku na úpatí zalesněné Kuřimské hory (pod Sychrovem). Tento mírně svažitý, jihozápadně orientovaný pozemek o rozloze 1048m2 nabízí velký potenciál, pokud hledáte trvalé bydlení nebo místo pro víkendový oddych. Ranní východy slunce s nádherným výhledem na Babí lom a nedaleké Lelekovice učarují každému

Jaké jsou možnosti staveb na pozemku?
Pozemek v tomto katastrálním území je součástí plochy individuální rekreace, z čehož vyplývá, že je možné zde zastavět plochu až 50m2. Může se to zdát málo, avšak ve spolupráci se šikovným projektantem či architektem je zcela bezproblémové vystavět zde rodinný dům, který bude disponovat vším, co potřebujete k pohodlnému bydlení. Do této rozlohy se totiž nezapočítávají doplňkové stavby jako je garáž, dílna, terasa, ateliér nebo zimní zahrada. Díky tomu můžete velmi šikovně zastavět až plochu kolem 100m2 a první podlaží doplnit o využitelné podkroví.

Co podniknout v okolí?
Přímo v obci se nachází příjemná restaurace a pizzerie IRIS a k uhašení žízně přímo vybízí Hospůdka pod Lípou.
Jestli jste fanouškem procházek v přírodě, určitě Vás potěší nedaleko se nacházející rozhledna Babí lom s krásným výhledem na okolí. Procházka na rozhlednu má více možností a své chutě zde uspokojí jak náročnější, tak také méně zdatní turisté. Můžete se k ní vydat pěšky, ovšem pokud holdujete horské cyklistice, dojedete tam i na kole.

Jestli Vás tento pozemek zaujal a máte zájem přijít se o jeho kvalitách přesvědčit sami, neváhejte nás kontaktovat.

Vlastnosti

Kontaktní informace

Zobrazit výpis
Josef Bajar
  • Josef Bajar

Dotaz na tuto nemovitosti

Compare listings

Compare
Josef Bajar
  • Josef Bajar