Prodej rekreační chalupy v obci Mrzky, parcela 224 m2, zastavěná plocha 92 m2

  • 1 800 000 Kč

Popis

Líbí se Vám myšlenka trávit svůj volný čas na venkově, v malé a klidné vesničce, která je však vzdálena pouhých 40 minut autem od Prahy? Uvažujete o koupi nemovitosti, kterou si chcete zrekonstruovat k obrazu svému? Pokud jste si aspoň na jednu z otázek odpověděli “ano”, máme pro Vás zajímavou nabídku.

Nabízíme Vám objekt pro rodinou rekreaci v podobě chalupy v obci Mrzky, v okrese Kolín. Výměra pozemku činí 224 m2. Zastavěná plocha chalupy je pak 92 m2. Jedná se o objekt, který byl vystavěn v 30. letech 19. století. V 70. letech pak chalupa prošla velkými úpravami a rekonstrukcí. Avšak nyní už je ve stavu, kdy si žádá další podobný zásah. Je tím pádem vhodná pro někoho, kdo zamýšlí koupi nemovitosti k rekonstrukci. Na nemovitosti lze provést například menší úpravy a zachovat tak její autentičnost a charakter nebo zvolit cestu rozsáhlejších rekonstrukcí a objekt tak přizpůsobit svým individuálním představám. Mrzky jsou vzdáleny cca 35 minut od Chodova a 50 minut od Centra Prahy.

Aktuální dispoziční řešení chalupy nabízí vstupní chodbu, kuchyň s linkou a kamny, 2 pokoje a dvě spižírny. V objektu bohužel chybí sociální zázemí (WC, vana/sprcha). Nachází se zde suchý záchod. Nábytek, který vidíte na fotografiích a ve videu, je součástí prodeje.

Dle územního plánu obce je parcela zatříděna do ploch pro venkovské bydlení, na kterých je možná výstavba především objektů pro rodinné bydlení. Vyloučeny však nejsou ani objekty pro vícegenerační bydlení nebo stavby určené k podnikání, které jsou slučitelné s bydlením.

Objekt je oplocen a disponuje vlastní studnou. Chalupa je také částečně podsklepena a na pozemku se nachází také vedlejší stavba v podobě stodoly. Objekt je aktuálně napojen na elektrickou přípojku a lze ho napojit taktéž na kanalizační přípojku.

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat a domluvit si schůzku s prohlídkou této nemovitosti!

Kontaktní informace

Zobrazit výpis
Josef Bajar
  • Josef Bajar

Dotaz na tuto nemovitosti

Compare listings

Compare
Josef Bajar
  • Josef Bajar