PRODÁNO – Rodinný dům s japonskou zahradou v Rebešovicích u Brna

16.799.999 Kč
Stráně 119, Rebešovice, Česko

Video

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Nebývalá elegance ukrytá na konci slepé ulice v Rebešovicích u Brna – tak by se dala popsat překrásná vila s japonskou zahradou, která je ke koupi.

Na vstupní úrovni naleznete prostorný obývací pokoj s přimým vstupem na zahradu, díky čemuž nebudete muset k osvětlení pokoje využívat pouze umělá světla, ale přes den Vám postačí sluneční svit. Kuchyň je poté situována hned v místnosti vedle a je plně vybavena kvalitními německými spotřebiči Miele, americkou lednicí, vinotékou, zabudovaným kávovarem, indukční deskou s grilem a kamennou pracovní deskou. Kromě kuchyně a obývacího pokoje vstupní úroveň vily nabízí i saunu a také garáž pro 2 osobní auta, a jedním z nich může být nový model Mercedes-Benz GLC kupé. Mohu po osobní nekolikadenní zkušenosti doporučit.

Zbytek vily je tvořen 7 pokoji nacházejícími se hlavně v druhém patře a vytápěn skrze podlahové topení, které zajistí, že od nohou Vám zima nikdy nebude. V létě naopak oceníte již vybudovanou klimatizaci v hlavních pokojích. Z útulného balkonu v druhém patře se můžete kochat krásným výhledem na okolí Rebešovic, nebo na zahradu japonského stylu, která k vile náleží.

Zahrada obsahuje krytý bazén s protiproudem, zastřešenou vířivku a je obehnána vysokým plotem, který v kombinaci se vzrostlou zelení zajišťuje nejen soukromí, ale i bezpečí. Objekt byl vybudován na konci slepé ulice Stráně v luxusní čtvrti v Rebešovicích.

Do centra Brna se můžete dostat autem za pohodlných 15 minut a do Vídně za hodinu a čtvrt. Cestovat ale lze i vlakem, který Vás do Brna dopraví do třiceti minut. Velkou výhodou je i blízké obchodní centrum Olympie. Okolí obce je tvořeno krásnou členitou krajinou, jež je protkána cyklistickými trasami a mnoha příležitostmi pro rybaření nebo víkendovou turistiku. Za zmínku stojí Rajhradský klášter, Akátová věž nebo nespočet restaurací a vinných sklepů.

Občanská vybavenost v okolí vily je také výborná, neboť to nemáte daleko na tenisové kurty, do parku či restaurace. A máte-li domácího mazlíčka, nemusíte se bát, jelikož veterinární služba je také blízko. Nepromarněte příležitost a domluvte si prohlídku již dnes.

A chtěl bych poděkovat společnosti Mercedes-Benz Hošek Motor za spolupráci, a pokud hledáte idální automobil k tomuto domu, tak nový model Mercedes-Benz GLC kupé je tou správnou volbou.

K dispozici

  • Balkon
  • Inženýrské sítě
  • Klimatizace
  • Krb
  • Sauna
  • Výhřivka
  • Zahrada

Půdorys

Přízemí

1. patro